Napisz list do kolegi o swoich marzeniach

Pobierz

(może być zmyślone)List o nowej szkole!. Chciała również zyskać przyjaciółkę "od serca".. Inaczej sformułujesz list do dyrektora szkoły, inaczej do kolegi z wakacji, a jeszcze inaczej do babci.Zadanie: napisz o swoich marzeniach w formie listu Rozwiązanie:droga kasiu dziękuję pięknie za twój list cieszę się, że u ciebie wszystko w porządku mój piesek, bruno, czuje się już lepiej powiem ci w sekrecie, kochana kasiu, że .Piszę do Ciebie, gdyż chciałabym opowiedzieć Ci o moich marzeniach.. wydawnictwa.. Dwa dni temu napisałaś do mnie list z pytaniem ,,Jakie masz marzenia?". Już miałam się pogodzić z tym, że moje największe marzenie się nie spełni, że nie potrzebnie sobie robiłam nadzieję a tu któregoś dnie zadzwonił telefon.. Ma fanów na całym świecie.. Warszawa 22-09-2017 Drogi Adamie!. Muszę Ci się pochwalić.. Na początku bardzo dziękuję Ci za list, który od Ciebie otrzymałam.. 90 słow bardzo prosze o pomoc plisss daje naj.. Wiem, że to być może głupie, ale chciałam zanurkować z rekinami.Pisze do cb, ponieważ chciałbym opowiedzieć ci o swoich marzeniach.. 2012-05-14 16:07:39 `hmm no więc polski.Zad.. Zadanie: napisz o swoich marzeniach w formie listu Rozwiazanie:droga kasiu dziekuje.. Ten list jest odpowiedzi na twoje pytanie.. Kto pierwszy dam naj!Potrzebuje na jutro!. Zadanie jest zamknięte.. Razem możemy stworzyć Łańcuch Dobrych Serc..

Napisz list do kolegi w którym opowiesz o swoich marzeniach.

Cześć Asiu!. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi Twój adres email nie zostanie opublikowany.Moje największe marzenie.. 2017-05-09 15:51:02 Napisz w formie opowiadanie o szkole swoich marzeń(na kartce) 2011-10-19 14:01:00Opisz swoje marzenia w formie listu do kolegi/koleżanki.. Ja też tak chcę.Droga Maju!. Question from @Kacper14404 - Szkoła podstawowa - PolskiNapisz list do kolegi/koleżanki o swojej przyjaźni do 1 miłości.. Ja marzę zawsze gdy włączę sobie jakiś wolny kawałek (muzyki oczywiście) lub przed snem.. Zawsze dostaje takie wspaniałe nagrody.. Moje największe osiągnięcie.. 2009-12-21 .Jeśli i Ty chcesz pomóc potrzebującym, możesz namówić swoich rodziców, aby przeznaczyli dla nich 1 % podatku.. Aby ułatwić Ci wybór miejsca, postanowiłam napisać Ci o jednym z .. opisz sytuację, w której ktoś zachował się bardzo samolubnie.. Ostatnio miałam takie skryte marzenie.. Zgłoś nadużycie.. Uradowała mnie Twoja informacja, o chęci przyjazdu do Polski.. Zawierać nowe znajomości, poznawać tradycje, święta, a .Na początku chcę Cię zapytać jak się czujesz?Mam nadzięje że uż lepiej ;) !Wiem, że ostatnio masz problemy rodzinne, pamiętaj ZAWSZE możesz na mnie liczyc.Piszę do Ciebie ten list z powodu .wpisz powód!. Jak wiesz bardzo lubię piłkę nożną.. 2012-03-29 20:32:13; Napisz list do koleżanki 2013-10-06 13:11:24List do przyjaciela, w którym opowiem o spotkaniu ze znaną osobą..

napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .

Cieszę się, że mogę do Ciebie napisać.. Mam nadzieję, że dostałaś mój ostatni list.Napisz list do kolegi lub koleżanki 2015-05-13 17:03:25; Napisz kródki list do koleżanki lub kolegi o Wigili 2010-11-13 14:04:20; Napisz list do koleżanki lub kolegi mieszkającego.Za 27 dyplomów.. Wiesz, że zawsze lubiłam podróżować, nie ominęłam żadnej szkolnej wycieczki, często wyjeżdżałam z rodzicami do pobliskich miast, by zwiedzać różne zabytki.. Pani nam mówiła żeby to było przynajmniej na 1 kartkę z zeszytu: ( ( ( (.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Napisz do niej list, w którym: -wyrazisz zadowolenie z tego, że podzieliła się z tobą swoimi przemyśleniami i obdarzyła cię zaufaniem,napisz list do kolegi lub koleżanki w którym zachęcisz do przeczytania lektóry "Przygody Tomka Sawyera" 2010-10-28 17:01:24; Napisz list do koleżanki.. 2014-02-22 21:28:02; Napisz list do koleżanki.. Ania Shirley miała marzenie aby gdy dorośnie być piękną i aby jej włosy zmieniły kolor.. Gdy odebrałam usłyszałam bardzoNapisz list do kolegi/koleżanki o swoich marzeniach 1 Zobacz odpowiedź śnieżynka1269 czeka na Twoją pomoc..

1 odpowiedź ...Napisz list do kolegi w którym opowiesz o swoich marzeniach - MidBrainart ...

Leo Messi jest bardzo sławny.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Napisz list do swojego kolegi o swoich marzeniach.. Może to jest nie wiele, ale zawsze coś znaczy.. Dodaj swoją odpowiedź i zgarnij punkty.. Krościenko Wyżne, 13.04.2005r.. Moim największym marzeniem jest skończenie szkoły i znalezienie dobrze płatnej pracy.. (Moje marzenie to zwiedzenie Francji A konkretnie paryża) Już napisałam początek: Cześć, Magdo!. Drugim największym marzeniem jest wyjechanie w podróż i zwiedzanie krajów, miast, wisi, w których jeszcze nie byłem.. Proszę pomóc!. droga/ i (imie osoby)!. Niedawno dowiedziałąm się że istniej coś takiego jak ,, szcześliwy .Napisz list do kolegi z Australii.. Na początku mojego listu serdecznie Cię pozdrawiam i pytam o Twoje zdrowie.. pieknie za twoj list ciesze sie, ze u ciebie wszystko w porzadku moj piesek, bruno, czuje sie juz lepiej powiem ci w sekrecie, kochana kasiu, ze marze o .Koleżanka z Austrii napisała do ciebie list o swoich marzeniach na przyszłość i związanych z nią obawach.. Ja też chciałbym być tak sławnym piłkarzem jak on.. Moja szkoła jest (wzależności od wielkości szkoły: mała, nieduą, wielka), ale za to dobrze się w niej czuje.. Jak wiesz chodze do nowej szkoły.. ( jak_napisac_list_do_kolegi_o_swoich_marzeniach.pdf ) ..

- MidBrainartNapisz list do Matyldy, w którym napiszesz o swoich troskach, marzeniach i hobby.

Jest ich dużo, ale postanowiłem powiedzieć ci o kilku bo gdybym, chciał wymienić Ci wszystkie to zajęło by mi to sporo czas, ale także i kartek.Zadanie: napisz o swoich marzeniach w formie listu Rozwiązanie:droga kasiu dziękuję pięknie za twój list cieszę się, że u ciebie wszystko w porządku mój piesek, bruno, czuje się już lepiej powiem ci w sekrecie, kochana kasiu, że marzę o karierze modelki moja kuzynka pracuje w modelingu i bardzo zainteresowała mnie swoim zajęciem chciałabym brać udział w sesjach zdjęciowych do magazynów o modzie marzę też o pracy na wybiegu bardzo ekscytuje mnie wizja chodzenia po .Napisz List do kolegi,w którym napiszesz o swoich marzeniach i do czego potrzebne są marzeniaList do przyjaciela.. Napisz też taki list do swoich znajomych, aby i oni mogli działać na rzecz dobra innych.. Na początku mojego listu chce cię pozdrowić i twoją całą rodzine.. Zarabiać, kupować, sprzedawać to chciałbym robić najbardziej.. Od zawsze marzę jednak o tym, by w wakacje wyjechać do Egiptu.Piszę w odpowiedzi na twój list, w którym pytasz o moje największe marzenie.. Dane tej osoby i nadawcy maja być zmyślone.. proszę o szybką odpowiedź.. Question from @Dove1234567890 - Szkoła podstawowa - PolskiMam napisać list do kolegi o swoich marzeniach.Moim marzeniem jest zostać sławnym badmintonistą, Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.. więc postanowiłam odpisać Ci na to pytanie.Napisz list do koleżanki lub kolegi o swoich marzeniach.. na tym chciałabym zakończyć swój list.Jeszcze raz Cię pozdrawiam.Przesyłam też uściski dla Twojej mamy.Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia.Z niecierpliwością zcekam na Twój list lub kolejne spotkanie !Ania z Zielonego Wzgórza - marzenia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt