Moja szkoła opis po angielsku

Pobierz

Moim ulubionym przedmiotem jest w - f, informatyka i j.polski.. szkołe zaczynam o 8:00, a kończę najczęściej o 14:20.Moja szkoła nie jest duża.. Budynek ma trzy piętra, duże wejście od frontu i jedno małe, z boku.Opis wymarzonej szkoły kilka zdań do sprawdzenia.. Anglicy uwielbiają przejrzysty układ tekstu i ciekawe słownictwo.Napisz wypracowanie ,,Moja wymarzona szkoła" .. 5.ile klas w szkole to 430.. Przeczytaj uważnie każde zdanie i poznaj nowe słówka/ zwroty.. Najpierw, gram na gitarze i sprawdzam swojego facebooka.. Nasza pierwsza lekcja zaczyna się o 8:40.. Po lekcjach idę do domu o około 14.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Moja wymarzona szkoła Moja wymarzona szkoła znajduje się w świecie bajek.. Mama ma na imie Edyta mam 36 lat.. Pracuje jako kierownik w sklepie.Zajmuje sie domem i moja mlodszą siostra.Przybywam do szkoły o 8:15. budynek jest duży i ładny.Klasy są jasne i czyste.Szczególnie podoba mi się pracownia informatyczna z nowoczesnymi komputerami.Mamy .Opis przyjaciela po angielsku: Anna, lat 20.. Lubię swoją szkołę.. Dziękuje za list z wakacji.U mnie pod koniec wakacji nie działo się nic specjalnego.Teraz opowiem ci o mojej nowej szkole.. Jest to miejsce pełne zieleni, a tuż obok szkoły znajduje się niewielki las, w którym uczniowie mają okazje uczestniczyć w żywych lekcjach przyrody..

Przeczytaj teraz opis miasta po angielsku.

Treść.. Nazywa się "Szkoła baśni".. Sama szkoła jest bardzo stara, została wybudowana jeszcze przed wojną.Opis siebie po angielsku: Kate, lat 10 (tłumaczenie) Nazywam się Kate i mam 10 lat.. Zwróć uwagę na słówka z powyższej listy oraz wyraźny podział na akapity.. Potem odrabiam pracę domową i pomagam mojej mamie robić obiad.. Filmy.. 4.Gdzie sie znajduje to Pszczyna.. Ja nadal chodzę do szkoły podstawowej.Opis dnia po angielsku: Olivia Olivia: poranek.. 2.kiedy byla zbudowana to 60 latach.. Jestem najmłodsza z trójki rodzeństwa.. Z góry dziękuje ;)Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. Obok szkoły jest ogród botaniczny i wypełniony niespotykanymi roślinami, kolorowymi kwiatami, drzewamiOpis mieszkania po angielsku: kawalerka.. W porównaniu z innymi zajęciami, jest toOpis szkoły po angielsku.. Podajcie mi opisy szkół po angielsku i ich tłumaczenia na polski Wszystkie opisy jakie znajdziecie w internecie, bo potrzebuję opisac moją szkołę i potrzebuje przykładówAtutem mojej szkoły jest przyjazna atmosfera.. Szkoła mieści się w dużym, jasnym budynku, stojącym przy bocznej, niezbyt ruchliwej uliczce niedaleko od centrum miasta.. Mam na inie Łukasz .Mam 13 lat mieszkam w Grabowie, w domku jedorodzinnym..

Przetłumaczysz mi mój opis szkoły po angielsku?

1.Moja szkola jest to gimnazjum jest zolta i zielona.. But, I do have a spacious balcony.Opis rodziny w j.angielskim.. 6.Jest trzy pietrowa.. Po tym, jem obiad z moją .. Przygotowaliśmy dla Ciebie dwa przykładowe opisy pracy na poziomie podstawowym.. Nigdy się nie spóźniam.. Mam ją tak opisac jak by ja moja nauczycielka nie znała.. Moi bracia, John i Noah obaj chodzą do liceum.. Moja rodzina sklada sie z czterech osób: ja, mama ,tata i siostra.. W mojej wymarzonej szkole (musi) być spokój, zaufanie i koleżeństwo.. Teraz, niczym w amerykańskich bestsellerach, jedyne, czym mogą zaimponować rówieśnikom, to makijaż i jakieś skórzane buty.Współczesnym ludziom-a głównie młodzieży imponują takie zachowania jak bunt, ignorancja, awangarda,.Ja, moja prababcia i moi rodzice.. Przykładowy opis po angielsku - moje h… Czytaj więcejSprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa moja wymarzona szkoła w słowniku online PONS!. Wyposażenie szkoły 3.. Posze o pomoc opisie rodziny: w przetlumaczeniu na jezyk angielski.. My school is in Władysławowie .. Część Monika!. poleca 83% 892 głosów.. Chodzę do szkoły podstawowej numer 10, przy ulicy Centralnej.. W sprawozdaniu musi sie znaleźść : 1.. Najbardziej narzekają dziewczyny, które przed wprowadzeniem tego nakazu mogły pochwalić się markowymi ciuchami..

Moja szkoła to duży budynek położony na obrzeżach miasta.

Wygląd szkoly i otoczenia 2.. Mieszkam w Krakowie z moją rodziną: moją mamą, moim tatą i moimi dwoma braćmi.. Już po fakcie, nic nie da się zmienić i w szkołach są mundurki.. Chciałabym aby w mojej szkole były fajne koleżanki z którymi można porozmawiać o różnych sprawach!. Podczas długiej przerwy jem lunch z moimi przyjaciółmi.. Rodzaje zajęć pozzalekcyjnych 4. sposób spędzania przerw 5.Organizacja lekcii i metody pracy na lekcjach Napisz kodeks dobrego zachowania w szkole w punktach .. Mamy sale gimnastyczną, stołówkę, bibliotekę, świetlicę i klasy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt