Nazwy dzikich zwierząt po niemiecku

Pobierz

Wystarczy tylko powtórzyć wszystko kilka razy - jak papuga!Więcej nazw dzikich zwierząt ; Raport Planeta Vivo 2020, opublikowany we wrześniu tego roku przez organizację pozarządową World Wildlife Fund (WWF), wskazuje, że światowa bioróżnorodność poniosła poważne straty: populacje dzikich zwierząt spadły średnio o 68%.. Niemal 30 fiszek z nazwami zwierząt domowych, hodowlanych i dzikich daje możliwość zapoznania się z niemieckojęzycznym sposobem opisu świata fauny.. Precise Rottier ( jeleń szlachetny), Damtier ( daniel); Dorosłe zwierzę matka Jg Pricket Jg przed porodem.. .Ten zestaw pozwoli Ci na efektywną naukę nazw zwierząt w języku niemieckim.. Wystarczy tylko powtórzyć wszystko kilka razy - jak papuga!Ten zestaw pozwoli Ci na efektywną naukę nazw zwierząt w języku niemieckim.. Moja drużyna miała określony czas na odnalezienie poszczególnych zwierzaków i wykonania zdjęcia wraz z podpisem, który tworzyli oni sami - uczniowie, trzymający karteczki z przygotowanymi przeze mnie literami.Ten zestaw pozwoli Ci na efektywną naukę nazw zwierząt w języku niemieckim.. Zwierzęta gospodarcze: , , , , , , Zwierzęta egzotyczne: , , , , , ,Przygotowałam zestaw liter potrzebnych do ułożenia nazw dzikich zwierząt w j. niemieckim i wpadłam na pomysł stworzenia własnego słownika obrazkowego.. Gady i płazy (Reptilien und Amphibien) po niemiecku:..

Części ciała zwierząt po niemiecku:.

Niemal 30 fiszek z nazwami zwierząt domowych, hodowlanych i dzikich daje możliwość zapoznania się z niemieckojęzycznym sposobem opisu świata fauny.. Dzisiaj chciałabym Wam przedstawić jeden z pomysłów na kreatywne opisywanie zwierząt.. wg Agnieszkakisielinska.. Wystarczy tylko powtórzyć wszystko kilka razy - jak papuga!Zwierzęta dzikie po niemiecku.. Niemal 30 fiszek z nazwami zwierząt domowych, hodowlanych i dzikich daje możliwość zapoznania się z niemieckojęzycznym sposobem opisu świata fauny.Nazw zwierząt po niemiecku jest bardzo dużo, zatem ucząc się ich możemy je podzielić na grupy, np. zwierząt domowych, zwierząt leśnych, zwierząt dzikich oraz ptaków.. Klasa 1 Angielski Bugs Team 1 Macmillan.. "śmierdzące zwierzę" (skunks) Faultier - dosł.. Wystarczy tylko powtórzyć wszystko kilka razy - jak papuga!Jazy i inne obiekty hydrotechniczne uniemożliwiły wędrówki zwierząt, a zanieczyszczenia wód ograniczyły bazę pokarmową.. Wiele nazw zwierząt po niemiecku tworzymy według podobnego schematu: drugi człon nazwy to Tier, czyli zwierzę, a pierwszy człon odnosi się do wyjątkowej cechy danego zwierzęcia: Stinktier - dosł.. wg JumatLiczba wyników dla zapytania 'nazwy zwierząt niemiecki': 5046. unit 4 - nazwy zwierząt Ruletka..

Ryby (Fische) po niemiecku:.

Nazwy zwierząt Test obrazkowy.. wg Newskills.Zapraszam na mój pierwszy kanał,, KEJMYL Gamer"Ten zestaw pozwoli Ci na efektywną naukę nazw zwierząt w języku niemieckim.. Wystarczy tylko powtórzyć wszystko kilka razy - jak papuga!Nazwy zwierząt po niemiecku Ten zestaw pozwoli Ci na efektywną naukę nazw zwierząt w języku niemieckim.. Niemal 30 fiszek z nazwami zwierząt domowych, hodowlanych i dzikich daje możliwość zapoznania się z niemieckojęzycznym sposobem opisu świata fauny.. Wystarczy tylko powtórzyć wszystko kilka razy - jak papuga!Ten zestaw pozwoli Ci na efektywną naukę nazw zwierząt w języku niemieckim.. Wystarczy tylko powtórzyć wszystko kilka razy - jak papuga!Nazwy zwierząt po niemiecku Ten zestaw pozwoli Ci na efektywną naukę nazw zwierząt w języku niemieckim.. Dla uczniów jest to dobra zabawa, a .Ten zestaw pozwoli Ci na efektywną naukę nazw zwierząt w języku niemieckim.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "NAZWY ZWIERZĄT" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "LISTĘ ZWIERZĄT" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Niemal 30 fiszek z nazwami zwierząt domowych, hodowlanych i dzikich daje możliwość zapoznania się z niemieckojęzycznym sposobem opisu świata fauny..

Ptaki (Vögel) po niemiecku:.

Klasa 1 Klasa 2 Angielski.. Niemal 30 fiszek z nazwami zwierząt domowych, hodowlanych i dzikich daje możliwość zapoznania się z niemieckojęzycznym sposobem opisu świata fauny.. Niemal 30 fiszek z nazwami zwierząt domowych, hodowlanych i dzikich daje możliwość zapoznania się z niemieckojęzycznym sposobem opisu świata fauny.. Poznajemy dzikie zwierzęta.. "leniwe zwierzę" (leniwiec) Murmeltier - dosł.. Niemal 30 fiszek z nazwami zwierząt domowych, hodowlanych i dzikich daje możliwość zapoznania się z niemieckojęzycznym sposobem opisu świata fauny.. Wylosowana litera była pierwszą literą nazwy zwierzaka w języku polskim (np. m jak małpa), a potem uczniowie wyszukają niemiecką nazwę (der Affe - małpa).Zwierzę: patrz jeleń angielski 'Hirsch, Reh' - Jg.. Jak wszystkich słówek, również nazw zwierząt po niemiecku, należy się uczyć od razu z rodzajnikami - dzięki temu unikniemy błędów gramatycznych przy konstruowaniu zdań.Wycieczka do zoo.. Cielę : Urodzone do Dnia Marcina lub SylwestraMusisz przetłumaczyć "NAZWY ZWIERZĄT" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "LISTĘ ZWIERZĄT" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Wymień nazwy 3 dzikich zwierząt po niemicku..

Nazwy zwierząt Krzyżówka.

Scenariusz zawiera ciekawe ćwiczenia dla uczniów takie jak: rozpoznawanie zwierząt po ich cechach charakterystycznych, czy mozaika.. Poniżej lista zwierząt, które najczęściej występują w ogrodach zoologicznych.. WWF monitorował osobniki z około 4400 gatunków, w tym ryby, gady .Ten zestaw pozwoli Ci na efektywną naukę nazw zwierząt w języku niemieckim.. Wystarczy tylko powtórzyć wszystko kilka razy - jak papuga!. Scenariusz lekcji języka niemieckiego, której celem jest ćwiczenie słownictwa związanego z nazwami zwierząt dzikich.. Niemal 30 fiszek z nazwami zwierząt domowych, hodowlanych i dzikich daje możliwość zapoznania się z niemieckojęzycznym sposobem opisu świata fauny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt