Testy z biologii liceum

Pobierz

wykłady.. Interaktywne testy jednokrotnego wyboru z biologii przeznaczone dla uczniów liceum przygotowujących się do Olimpiady Biologicznej i matury.Testy z Biologii Strona 1.. Zestaw: "Genetyka i DNA 1" Statystyki zestawu: Ocena: 5 Zagłosowało: 40 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: Weronika Adamczyk (wynik: 0 %) Łukasz Maruszewski (wynik: 74 %) Anita .Liceum - testy do lektur; Gimnazjum - lekcje; Gimnazjum - testy do lekcji; Ortografia - testy; Historia: Liceum - lekcje; Liceum - testy do lekcji; Gimnazjum - lekcje; Gimnazjum - testy do lekcji; Biologia: Gimnazjum - lekcje; Gimnazjum - testy do lekcji; Liceum - lekcje; Liceum - testy do lekcji; Fizyka i astronomia: Zadania do matury .Test z biologii (gimnazjum, liceum) ma na celu usystematyzowanie wiadomości dotyczących budowy i roli układu pokarmowego.. Liczba zdających: 43841.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. najważniejsze.. Sprawdzian z Biologii dotyczący Wirusów.. z nami osiągniesz go łatwiej.. Zawiera 27 pytań.. Kręgowce - charakterystyka, test z biologii.Liceum - testy do lektur; Gimnazjum - lekcje; Gimnazjum - testy do lekcji; Ortografia - testy; Historia: Liceum - lekcje; Liceum - testy do lekcji; Gimnazjum - lekcje; Gimnazjum - testy do lekcji; Biologia: Gimnazjum - lekcje; Gimnazjum - testy do lekcji; Liceum - lekcje; Liceum - testy do lekcji; Fizyka i astronomia: Zadania do matury .Liceum - testy do lektur; Gimnazjum - lekcje; Gimnazjum - testy do lekcji; Ortografia - testy; Historia: Liceum - lekcje; Liceum - testy do lekcji; Gimnazjum - lekcje; Gimnazjum - testy do lekcji; Biologia: Gimnazjum - lekcje; Gimnazjum - testy do lekcji; Liceum - lekcje; Liceum - testy do lekcji; Fizyka i astronomia: Zadania do matury ..

Test dla liceum .

Przygotuj się do sprawdzianu i rozwiąż test zbudowany z 15 pytań.. Quiz w Poczekalni.. ChemiaBiologia 3 lata temu.. Pełny test z odpowiedziami i punktacją maturalną zawierający wszystkie zadania z arkusza dostępny jest w aplikacji Matura - testy i zadaniaWychodząc na przeciw trudnościom edukacyjnym, prezentujemy kolejny film dydaktyczny, tym razem autorstwa Takao Ishikawa - sekretarza naukowego Olimpiady Biologicznej.. Anatomia człowieka 4. test o anatomii człowieka.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Test wiedzy z zakresu anatomii.. Biologia - Testy Interaktywne.. Wszystkie pytania dotyczą Pythona w .Biologia - testy liceum • Biologia • pliki użytkownika teacher20 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Test 1.docx, układ pokarmowy przed maturą 2008 wersja 2.doc Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test z Biologii - Skóra.. Udostępnij.. Przygotuj się do sprawdzianu i rozwiąż test zbudowany z 15 pytań.. naszych .Liceum - bezpłatne testy powtórkowe.. Ilość zadań: 39.. Autor: olkaraffi .Biologia-liceum Bezkręgowce Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu..

Inne testy z kategorii.

Zachęcamy także do zajrzenia na profil YouTube dra Takao Ishikawa - można tam znaleźć wiele innych cennych materiałów przybliżających biologię molekularną.Test z mitozy i mejozy.. Lata .. Dział: Biologia.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. rozwiązuj.. Anatomia człowieka 2.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Europa i świat w latach 1871-1914Materiały powiązane z testem: Test: Budowa komórki 1 #budowakomorki.. Test: BUDOWA KOMÓRKI Budowa komórki:schemat budowy,struktury, funkcje.. itd .. Skomentuj.. Zestaw: "Wirusy i Bakterie 3" Statystyki zestawu: Ocena: 8 Zagłosowało: 12 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: Iza Sitek (wynik: 65 %) Natalia Bieszke (wynik: 65 %) Olga .Wybierz test z rozdziału Budowa i funkcje komórki lub podrozdziałów podręcznika Biologia, powtórki dla Klasa III Liceum.Test z opracowaniem wg zasad pomiaru dydaktycznego dla klas III liceum Hanna Jaśkiewicz Program ścieżek edukacyjnych - biologia, profil podstawowy Helena Baranowska Propozycja pytań do konkursu ekologicznego Michał SzczepanikAktualna kategoria: Nauka » Biologia » Liceum - testy do lekcji..

zadania i testy.

Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Wróć .. Anatomia człowieka - zakres liceum.. Przygotowanie do matury z biologii 2021 - w 80 godzin!. Do uzyskania: 60 punktów.. Autor: Renata Stencel : Zoologia Test 1 Test 2 Test 3 Test 4 Botanika Test 1 Test .Testy biologiczne biologia szkoła podstawowa gimnazjum liceum.. Nadają się na rozgrzewkę, jako wstęp do dalszego pogłębiania wiedzy o komórce.. Zapraszamy!. Średnia: 58%.. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.Wiosna Ludów w Europie i na ziemiach polskich .. Kilka komentarzy.. Anatomia egzamin 1.. Zawiera 9 pytań.. Anatomia i Fizjologia część I.Sprawdziany, testy, kartkówki, odpowiedzi, prace domowe, wypracowania, lektury,Zestaw testów interaktywnych z biologii (testy wyboru, krzyżówki, itp.) Przydatne przy powtórkach do klasówek, matury i egzaminów wstępnych.. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Pytania są łatwe, dotyczą budowy i funkcji organelli komórkowych.. Przygotowanie do egzaminu.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Biologia na czasie klasa 1,2,3 - zakres rozszerzony - Nowa Era 3 marca 2014 Babiańska Helena Liceum i Technikum , Sprawdziany Książka nauczyciela wraz z testami , sprawdzianami , kartkówkami oraz kluczem odpowiedzi do sprawdzianów z poniższych działów:do "starego" i "nowego" liceum..

Najnowsze testy.

Testy \ Biologia \ Mitoza czy mejoza TEST; Mitoza czy mejoza TEST, test z biologii Test z mitozy i mejozy.. kiedy chcesz i na czym chcesz.. 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tekstowe zadanka popularność: 150 dodał: gutalin: Znaki i skrzyzowania popularność: 392 dodał: wlodi1111 .Biologia na czasie 1, 2, 3 - zakres podstawowy - Nowa Era 23 sierpnia 2013 Babiańska Helena Liceum i Technikum , Sprawdziany Książka nauczyciela wraz z testami , sprawdzianami , kartkówkami oraz kluczem odpowiedzi do sprawdzianów z poniższych działów:Matura z biologii, maj 2009 - poziom rozszerzony.. Python - słowniki.. Test wiedzy z anatomii człowieka.. notuj.. Sprawdziany wyniki z biologii.Test zawiera pytania, na które odpowiedzi powinien znać każdy maturzysta.. Wyślij zgłoszenie .Test z biologii (gimnazjum, liceum) ma na celu usystematyzowanie wiadomości dotyczących cech charakterystycznych dla grupy kręgowców wodnych - ryb.. Test dla liceum .Test Układ rozrodczy, Rozród człowieka podręcznika Biologia, powtórki dla Klasa III.. Mamy już i ciągle .. Więcej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt