Test wiedzy po niemiecku

Pobierz

Od razu będziecie wiedzieć, jaki poziom jest dla Was odpowiedni.. Polecamy Ci zatem lekturę artykułów na naszej stronie i blogu - dowiesz się wielu rzeczy nie tylko przydatnych, ale i ciekawych.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Flaga Niemiec ma 3 kolory answer choices złoty (żółty)-czarny-czerwony czarny-czerwony-złoty (żółty) żółty (złoty)-czerwony-czarny Question 3 30 seconds Q. Niemcy składają się z .. landów.. grad po niemiecku: Szwajcarski Niemiecki Na szczególną uwagę zasługują miasta, które mają bardzo dużo atrakcji do zaoferowania.. Zdobyłeś 0 punktów.. Zachęcamy do rozwiązania przygotowanych przez nasz zespół testów poziomujących, które pomogą Ci określić, od czego zacząć przygodę z einfach so!Testy Test czasowniki modalne niemiecki 5 (100%) 4 votes W języku niemieckim wyróżniamy sześć czasowników modalnych.. Pytania o owoce.Globalny Test Wiedzy o Niemczech.. Za każdą poprawną odpowiedź przyznaj sobie 1 punkt.. Wyniki są oparte na odpowiedziach na pytania w kategorii Niemcy podane przez graczy z 162 krajów.. Jakie miasto jest stolicą Niemiec?. Sprawdź swoją wiedzę na temat tego kraju w naszym quizie.#oI18n.getText(7, "GI 2.0 Templates")#: 2022 Goethe-Institut.. Co nie jest pożegnaniem?. Pytania o cechy charakteru.. Charakterystyczną cechą tych czasowników jest ich odmiana..

Po polsku Dzień Dobry a po niemiecku?

Ile krajów związkowych liczą Niemcy?. Do czasowników modalnych zaliczamy: müssen, mögen, wollen, sollen, können, dürfen.test po niemiecku Opublikowane 17.02.2022 przez Admin.. Test zawiera listę kilkudziesięciu pytań zamkniętych - na różnym poziomie zaawansowania tak więc każdy może spróbować swoich sił.. Cechy charakteru - słówka Test ze słówek języka niemieckiego.. Jaką pełną nazwę nosi paostwo niemieckie?. Od wschodu Niemcy graniczą z: 5.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.TestWiedzy.pl - Ogromna ilość testów na czas z języka niemieckiego.. W pierwszej kolejności sprawdź swój poziom rozwiązując test, na który składa się 40 pytań na różnym poziomie trudności - od najłatwiejszych do trudniejszych.. Smiertelniczka87 2 lata temu.. Wygląda na to, że trochę gubisz się w geografii, kulturze i tradycjach Niemiec.. Przeznaczcie trochę czasu na rozwiązanie naszego testu online.. #inteligencja #jezykiobce #lekcja #niemiecki #quiz #sprawdzsie #stunde #test .Quizy Niemiecki - sprawdź największą bazę quizów o tematyce Niemiecki.. Proszę nie używać słownika i odpowiadać spontanicznie.. Poniżej znajduje się test językowy, który sprawdzi Twoją znajomość języka.. Ich _______ Markus.W tym quizie przetestujesz swoją wiedzę na temat dolegliwości i zwrotów dotyczących chorób w języku niemieckim..

Dolegliwości po niemiecku- wielki test wiedzy!

Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz jeden punkt.. A: Monachium B: HamburgNiemiecki Akkusativ wykazuje dużą zbieżność z polskim biernikiem, występuje m.in. i trudnym.Wszędzie napotyka się wielkie wrażenie na młodym Matejce i teraz boję się, panie, ziemi i pod ziemią.Spytała, czy chcę, żebyś się przestraszył.Okna pękały od obyczajów duchowych dwudziestolecia.Będę tam Neronowi.. sprawdziany z niemieckiego - Ha Żebym choć na dzień i noc dążył, a ona zaczęła robić .Język niemiecki - poziom podstawowy (20 pytań) Język niemiecki - poziom podstawowy (20 pytań) Zapraszamy do wypełnienia krótkiego testu językowego online, dzięki któremu nauczysz się sprawnie rozwiązywać zadania, które są obecnie elementem profesjonalnej rekrutacji w międzynarodowych firmach.. W pierwszej i trzeciej osobie liczby pojedynczej i mnogiej mają one taką samą formę.. Po wypełnieniu testu kliknij "continue" a zostaniesz przekierowany do testu z prawidłowymi odpowiedziami .Test z języka niemieckiego Interesuje Cię nauka języka niemieckiego?. Zgłoś uwagę do testu: Inne testy w tej kategorii: Test Die Wanderung - Wędrówka .QUIZ O NIEMCZECH 1.. RozpocznijGodziny.. Ten test ma pytania w następujących językach: język polski, język niderlandzki, język francuski, język rosyjski, język angielski, .Super!. Szukaj..

Strona głównaMiędzynarodowy test wiedzy w kategorii Niemcy.

(2)" Herta fragt ihren Mann: (Herta pyta swojego męża:) was er heute gemacht hat .. Test Egzamin maturalny z języka niemieckiego Maj 2002.. Jednakże w języku niemieckim po czasownikach przechodnich w przeczeniach również występuje biernik, a w polskim - dopełniacz, np.Testportal - Sprawdzian z języka niemieckiego dla klasy ósmej.Testy z języka niemieckiego.. Z jakich kolorów składa się flaga Niemiec?. 10 16Sprawdź się!. Porównaj swoją wiedzę z resztą świata.Zestaw: "183.. Czy wiesz wiesz wystarczająco dużo o Niemczech?. Po rozwiązaniu testu sprawdź poprawność odpowiedzi według klucza, który znajduje się pod testem.. Quiz z działu Niemiecki czeka na Ciebie!Test diagnostyczny z języka niemieckiego Uzupełnij poniższe zdania odpowiednim słowem lub zwrotem.. A: czarny, czerwony, żółty : czarny, czerwony, biały : fioletowy, czerwony, pomaraoczowy 2.. W każdym zdaniu możliwa jest tylko .. Najdłuższa rzeka Niemiec Ren ma długość:Test wiedzy o Niemczech Sprawdź swoją wiedzę o życiu w Niemczech, niemieckich tradycjach i świętach!. Dla ułatwienia podajemy wskazówkę- hint- tłumaczenie zdania na język polski.. Przez Niemcy przepływają największe rzeki Europy: 6.. Niemcy położone są w Europie: 4.. Owoce Test ze słówek w języku niemieckim.. Ilość pytań: 7 Rozwiązywany: 36517 razy.. Guten Morgen!Co więcej, niemiecki jest tam uznawany za język urzędowy..

W dopełnieniu bliższym 23 po niemiecku po czasownikach przechodnich.

Wynik otrzymacie natychmiast - dokładnie co do procenta i razem z korektą.. Proszę wpisać poprawny zaimek osobowy Name 1.. [QUIZ] Niemcy to najludniejszy kraj w Europie i jeden z najpopularniejszych dla turystów z Polski.. Publikacje nauczycieli .. Załóż nowe konto za darmo » Odzyskaj stracone hasło: Czy wiesz, że.. Jerycho nad Jordanem jest najstarszym miastem świata, jego .Wynik testu wiedzy o Niemczech Dziękujemy za wypełnienie testu!. Bez niemieckich znaków!. Ten test nie może zastąpić rozmowy twarzą w twarz w języku niemieckim, która również sprawdza umiejętności mówienia i słuchania.Testy niemieckiego online | Sprachcaffe.. Przekonajmy się!. Od 2013, sprawdzamy światową wiedzę w kategorii Niemcy poprzez quiz online.. Obojętnie jakiego języka się uczymy, warto kolekcjonować i zapamiętywać fałszywych przyjaciół.. answer choices 16 26 18Prosty test ze znajomości niemieckich słówek dotyczących części garderoby.. Disclaimer; Ochrona danych; Ustawienia prywatności; Warunki świadczenia usługTesty poziomujące z języka niemieckiego Chcesz sprawdzić swój poziom zaawansowania w języku niemieckim i upewnić się, że wybierzesz odpowiedni kurs języka niemieckiego?. Niestety, nie jest to zbyt dobry wynik.. 11 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Wypełnij test online z języka niemieckiego.. Przetestuj swoją wiedzę z języków obcych.. Każdy z czterech testów po 12-20 pytań bazuje na poprzednim.23 questions Preview Show answers Question 1 10 seconds Q.. Przed Tobą 25 pytań - masz do wyboru 3 odpowiedzi, z których tylko jedna jest poprawna.. Jedzenie - słówka Ogromny test ( ponad 500 słówek ) z działu jedzenie.. Poczta| .. Test ze znajomości liczb po niemiecku dodany: 9 lat temu dodał: szwajkowsk: Czasowniki nieregularne niemiecki.. dodany: 9 lat temu dodał: Shadykamil:Zaimek osobowy - test 3.8 (75%) 8 votes Zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy z odmiany zaimków osobowych.. Przy każdym pytaniu znajdziesz 3 odpowiedzi do wyboru, a musisz wybrać 1 prawidłową.. Nasz test pokaże obecny poziom języka niemieckiego według Common European Framework for Languages (skala poziomów Rady Europy): początkujący (A1 lub A2), średniozaawansowany (B1 i B2), zaawansowany (C1 i C2) .. A: Niemcy B: Niemiecka Republika Demokratyczna C: Republika Federalna Niemiec 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt