Testy ze znajomości lektury kajko i kokosz szkoła latania

Pobierz

Poczekalnia Ranking Wywiady Facebook Instagram Snapchat.. Szkoła latania - Test wiedzy Gdzie stoi gród Mirmiła?. nad jeziorem na brzegu morza na brzegu rwącej rzeki Którą z cech można przypisać Kokoszowi?. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50Na początek proponujemy Wam konkurs czytelniczy ze znajomości książki pt. "Kajko i Kokosz.. A. napuścili na nich niedźwiedzia B. rozbili im pod nogami gniazdo szerszeniW tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. Część 3.. Adam Mickiewicz Janusz Christa Paweł Chruściak Jak ma na imię żona Łamignata?. Jaki instrument miał dawać Łamignatowi nadludzkie siły?. Opowiadania 10 Szukaj Dodaj Zaloguj.. Część 2.. Prześlij zdjęcie do jutra , czyli do 10.06.. Szkola latania -.. pytanie 1 z 15.Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Książka Kajko i Kokosz, Szkoła Latania w całości przeczytana dla Sebz.. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. Szkoła latania (Janusz Christa).. "Kajko i Kokosz.. a) Kajko zachorował.. c) Mirmił wydał rozkaz, by nikogo po zmroku nie wpuszczać do grodu.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Medalion Kubrak Fujarkę Tarczę 2 / 12 wikipedia.org Co zaproponował Kokosz, gdy kompania nie została wpuszczona do grodu?.

Krwawy 5.Test ze znajomości lektury "Kajko i Kokosz.

- Test 1) Jak napisał Kokosz na znaku szkoły latania przy naprawianiu dachu?. O tym, że Łamignat wpadł w pułapkę zbójcerzy, zawiadomił Jagę answer choices Kajko.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Szkoła latania" to lektura sugerowana dla klasy 4-6.. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. Jak miała na imię żona Łamignata?. Szkoła latania.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi?. latającą skrzynią.. Pewnego dnia postanowil zdobyc grod kasztelana Mirmila, a atak rozpoczac od opanowania Klubo-Gospody, aby tym .Nauke latania.. Link do formularza znajdziecie tutaj : " Kajko i Kokosz.. Co roku i my włączamy się w obchody tego święta.. Szkoła latania".. Test na następnej stronie!. Zablokuj Zgło .. Test uczuć sprawdzi, jaki masz typ osobowości!Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Szkoła latania.".. Test uczuć .Kajko i Kokosz-Szkoła Latania - Test wiedzy z lektury.. streszczenie.. Kolejność zdarzeń - Łamigłówka z hasłem // odp.Zachęcamy was do sprawdzenia swojej wiedzy po przeczytaniu lektury Janusza Christa - Kajko i Kokosz.. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych..

... Test ze znajomości lektury klasy IV "Kajko i Kokosz.

a) był nieustannie głodny.. Sprawdź, jak dobrze znasz przygody bohaterów nowej lektury szkolnej "Kajko i Kokosz.. Kasztelan bał się zarazy.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp.. Odpowiedz.. Społeczność .. Dagna Olga Jaga Na co narzekał Łamignat?Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda Psychologia.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Kajko i Kokosz Szkoła latania.. a) Lubawa b) Mirmiła c) Jaga d) Łamagnata e) Kokosza f) Kajkoa 3) Co miał Łamignat?Szkoła latania- test z lektury - Teleturniej.. TEST Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. 20 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. pytanie 1 z 14 Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. łakomstwo złośliwość gadulstwo Skąd Jaga czerpie informacje na temat tego, co dzieje się w okolicy?. Szkoła latania"?. Szkoła Latania.. Nocleg w domu Jagi i Łamignata Pustą chatkę nad jeziorem Wymuszenie otwarcia bramy krzykiemPsychotesty i quizy Jak dobrze znasz przygody Kajka i Kokosza w Szkole latania?. miała czynić go niewidzialnym miała dać mu ogromną siłę miała hipnotyzować wrogów Sprawdź się w poniższych tematach: TappiDlaczego Mirmił, Kajko i Kokosz nie mogli po zachodzie słońca wejść do grodu?.

Kajko i kokosz szkoła latania.

Zapraszamy do zabawy!. Question 14 45 seconds Q.1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to:Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.Darmowy quiz: "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania - test ze znajomości lektury Rodzaj materiału: krzyżówka oraz quiz Przedmiot: język polski Adresaci: uczniowie klas IV szkół podstawowych Autor: A. NowakPrzeczytales opracowanie - sprawdz czy zdasz na 6.W tym quizie sprawdzisz ile zapamietales z lektury Kajko i Kokosz szkola latania.. Część 1.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki .. Jaki przydomek nosi Hegemon?. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. latającym dywanem.. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Kajko i Kokosz.. Szkoła latania"!. Udostępnij.. Szkoła latania" - Test z Lektury 1 / 12 wikipedia.org Jaki podarunek otrzymał Łamignat od swojej żony, czarownicy Jagi?. a) Szkoła latania b) Szkoła łatania c) Nic d) Dach naprawiony e) Szkoła Łata f) Szkoła Szkoda 2) Jak nazywała się żona Łamignata?. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Petarda_3 2 lata temu..

Sprawdzamy znajomość lektury - Krzyżówka // odp.

jeleń.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szkół Premium Logowanie Pomoc Konkursy Sponsoring.Kajko i Kokosz.. b) Żona Mirmiła nie pozwoliła ich wpuścić.. Kto jest kasztelanem grodu?. Szkoła latania" - Test z Lektury w kategorii Szkoła podstawowa.. latającą szafą.. Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Skomentuj.. Małgorzata Wódz 07 października 2020Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. b) był nieustannie śpiący.Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i.. 1.Jakim latającym ,,pojazdem'' Kajko , Kokosz i Mirmił wyprawili się w drogę powrotną do grodu?. Posiada magiczne lustro Od kruka Słyszy cudze myśliJak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Szkoła latania"W drogę powrotną ze szkoły latania bohaterowie wybrali się answer choices latającym kufrem.. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy .Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Szkoła .Sprawdź swoją wiedzę i bądź gotowy na lekcję polskiego.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Temat1: Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Jaką bronią posługiwał się Łamignat w utworze Kajko i Kokosz?. Popieram że quiz powinien być do lektury a nie do autora ale tak to git przydał mi sie.. Na początek proponujemy Wam konkurs czytelniczy ze znajomości książki pt. "Kajko i Kokosz.Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.. answer choices miała czynić go niewidzialnym miała mu dać ogromną siłę miała hipnotyzować wrogów Question 2 60 seconds Q.. Szkoła latania".. Wprowadził ich szpieg..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt