Piękne cytaty o małżeństwie

Pobierz

O miłości Stendhal "Największym szczęściem, jakie może dać miłość, to pierwszy uścisk dłoni ukochanej kobiety.". Link do strony z cytatem.. "134 cytaty, 5 cytatów o małżeństwie Oscar Wilde o małżeństwie Jean-Jacques Rousseau 32 cytaty, 4 cytaty o małżeństwie Jean-Jacques Rousseau o małżeństwie » wszyscy autorzy z kategorii o małżeństwie Galeria - kliknij aby powiększyć Kombinacje kategorii Cytaty o małżeństwie i o kobietach (26) Cytaty o małżeństwie i śmieszne (14)Nov 19, 2020Pierwsze obiecuje szczęście, drugie bez wątpienia je zapewnia.. Cudownie jest mieć tą jedną wyjątkową osobę, którą chce wkurzać przez resztę swojego życia.. Cytaty małżeństwo Kliknij w wybrany cytat, aby go skopiować "Małżeństwo ze stanowiska matematycznego jest równaniem o dwóch niewiadomych.". "Małżeństwo bez miłości w przekonaniu moim nie leży… o ile skłamiesz uczuciu, o tyle skłamać musisz wszystkim następnym z uczucia wysnutym życia obowiązkom.". - Zdzisław Dolatowski Bóg dał współmałżonkom uszy, aby mogli wysłuchiwać skargi drugiej osoby - wysłuchiwać cierpliwie.. Jest to troszczenie się i dbanie o ukochaną osobę, to tęsknota i uczucie niepełności w obliczu rozłąki lub rozdzielenia na wieki.. Rita Rudner Jeśli chcesz, żeby twoja żona cię posłuchała, mów do innej kobiety; masz wtedy pewność, że usłyszy wszystko.. Najbardziej rozczarowane małżeństwem są zawsze te kobiety, które wyszły za mąż, by nie pracować..

Piękne cytaty.

Betty Jane Wylie Kochaj, szanuj i negocjuj!. #4 Są dwa serca.. Miriam Osborne "Małżeństwo to morze, dla którego dotychczas nie wynaleziono kompasu.. - Narcyza Żmichowska "Miłość dobrze się kończy, gdy się nie kończy.". Lord Byron, angielski poeta i dramaturg #5 Prawdziwą miłość poznaje się nie po sile, lecz po czasie jej trwania.. Średnia ocena: 7.33 Głosów: 18.. Ar­mia, małżeństwo, kościół i bank: oto czte­rech Jeźdźców Apokalipsy.. Życie jest żądzą, a tyś z żądz największą, Prócz samej żądzy życia; duszą duszy.". W małżeństwie powinno się walczyć bezustannie przeciw potworowi, który pożera wszystko .Regulamin Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za materiały dodawane przez użytkowników, którzy podczas rejestracji zaakceptowali regulamin serwisu.Niezależnie od tego, czy planujesz śluby, pisanie toastu małżeńskiego, lub po prostu marzyć o kimś wyjątkowym, tych 100 małżeństwach cytaty o miłości a ślub poetów, artystów i filozofów z pewnością zainspiruje.. Charles de Talleyrand "W małżeństwie ważne jest dobrać się nie tylko zaletami, ale i wadami.". - Hermann Oeser Żonaci wzdychają zawsze głębiej niż kawalerowie.Dec 4, 2021"Tyś jest najwyższą z sił, wszystko ulega tobie, Miłości.. Dzielcie się nimi ze swoimi najbliższymi.. Mam żonę i dzieci - zjedz je!Znajdziecie też piękne aforyzmy, inspirujące hasła oraz motywujące złote myśli..

Inne cytaty tego Autora Małżeństwo.

Cytaty możecie kopiować i dołączać do kartek elektronicznych.May 21, 2022Małżeństwo jest planetą, gdzie on jest biegunem północnym, ona południowym, dzieci zwrotnikami, a szczęście równikiem.. Najlepsza cześć małżeństwa to kłótnie.. * Clint EastwoodJun 1, 2022Oprócz gotowych cytatów możecie w e-Życzenia pl dodawać swoje własne cytaty.. Być w pełni widzianym przez kogoś, a mimo to być kochanym - jest to ofiara ludzka, która .. Jak tylko go poznam zaraz znowu się ożenię.. Alan Loy Mc Ginnis Jest tylko jeden sposób na udane małżeństwo.. Wystarczy założyć darmowe Konto Użytkownika i dodać swój własny tekst i po akceptacji tego tekstu przez administrację portalu nowe cytaty pojawią się na stronie www.. Magdalena SamozwaniecJul 22, 2021Nie żądajmy od naszej żony, by była doskonała, ale tylko by wiedziała, że nie jest.. - Aleksander Kumor "Tak bardzo boję się stracić coś, co kocham, że nie chcę kochać niczego.". Piękno i brzydota; Pieniądze i bogactwo; Polityka i dyplomacja; Praca i lenistwo; Prawda i fałsz; .. TAGI: aforyzmy, złote myśli, o szczęściu, o miłości.May 30, 2022Aug 25, 2020Cytaty o smutku [0] Cytaty o szczęściu [1] Cytaty o szkole [0] Cytaty o tęsknocie [0] Cytaty o uśmiechu [0] Cytaty o wartościach [0] Cytaty o wolności [0] Cytaty o wspomnieniach [0] Cytaty o zachodzie słońca [0] Cytaty o zakochaniu [2] Cytaty o zaufaniu [0] Cytaty o zazdrości [0] Cytaty o zdradzie [0] Cytaty o zmianach [0] Cytaty o .Mar 3, 2022Feb 3, 2022Cytaty o miłości uczą nas, aby dawać ją drugiej osobie nie oczekując niczego w zamian..

Śmieszne cytaty o małżeństwie Kocham bycie zamężną.

Małżeństwo nie jest sta­nem, jest umiejętnością.. Jest źle, gdy para małżeńska nawzajem się nudzi; o wiele gorzej jest jednak, gdy tylko mąż nudzi żonę lub żona męża .Odpowiedział Denis Thatcher na pytanie, kto w tym domu nosi spodnie.. Proszę nie zjadaj mnie!. Ich ciągłe, nieustanne bicie zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzy życie.. Łańcuch, który nas wiąże, los nie skruszy zmianą, będą bić zawsze razem albo bić przestaną.. - Mark Twain Małżeństwo jest zgodne, kiedy żona panuje nad mężem, a mąż nad sobą.. Tam, gdzie jest miłość, tam jest życie.. Reszta to takie lala..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt