Przeczytaj tekst obok do każdej części tekstu 1 4 dopasuj

Pobierz

Do każdego akapitu (1-3) dopasuj właściwy nagłówek (A-D).. Proszę o zrobienie zadania 1 i 2 ze strony 85 z tego linku: Zależy mi także na .Przeczytaj poniższy tekst.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Dopasuj do każdej oznaczonej części tekstu odpowiednie pytanie (A-E).. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Sie werden nie wieder hungrig sein!W niektórych zadaniach musisz wpisać znak w kratkę obok poprawnej .. (0-4) Przeczytaj tekst.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Do każdego akapitu (1-4) dopasuj właściwy nagłówek (A-E).. Zaznacz w tekscie dlaczego ta odpowiedż.A.. B. C.OJAP- Strona 5 z 15 Zadanie 2.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Do każdego akapitu ( 1-5) dopasuj właściwy nagłówek (A-F) Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żądnego akapitu .. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Do każdego zdania (4.1.-4.4.). (0-4) Przeczytaj tekst o poszukiwaniu skarbu (ang. treasure hunt).. (0-4) Przeczytaj tekst.. Uwaga: jedna część tekstu pasuje do dwóch zdań.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. 2017-04-19 17:07:20OJAP-700 Strona 5 z 15 Zadanie 2.. Uczeń określa główną myśl tekstu (6).. (0-4) Przeczytaj tekst..

Przeczytaj tekst i skreśl niewłaściwe wyrazy.

Do każdego pytania dopasuj właściwą część tekstu.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę (1.-4.).. (0-4) Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego akapitu.1.. Wpisz znak X w odpowiednią kratkę.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. (0-4) Przeczytaj tekst.. Do każdego akapitu dopasuj właściwy nagłówek.. - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Następnie dopasuj do każdej części tekstu (1-6) właściwy tytuł (A - F) i wpisz odpowiednie litery.. 2011-05-19 22:02:17; Przeczytaj cztery krótkie teksty.. Do każdego z pytań 1-4 dobierz właściwą odpowiedź, zgodną z treścią tekstu.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Wpisz właściwą literę w każdą kratkę (1.-4.).. (0-4) Przeczytaj tekst.. Jeden tytuł został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej części tekstu.. 6.Przeczytaj tekst, który został podzielony na trzy części (A-C) oraz pytania go dotyczące.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.Strona 4 z 13 MJA-1P Zadanie 4..

Dopasuj do każdej części tekstu nagłówek (A-E).

Uwaga!. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. dopasuj właściwą część tekstu.. Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej części tekstu.. Uwaga: jedna część tekstu pasuje do dwóch pytań.Strona 4 z 13 MJA-1P Zadanie 4.. Wpisz odpowiednie litery obok numerów akapitów.. Dopasuj do każdej oznaczonej części tekstu nagłówek (A-E).. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę (1.-4.. Przeczytaj tekst.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Następnie dopasuj do każdej części tekstu (4.1 - 4.6) właściwy tytuł (A - C) i wpisz odpowiednie litery w kratki.. EXAM TASK Przeczytaj artykuł dotyczący związku między osobowością a wyglądem.Do każdego pytania (1-4) dopasuj właściwą część tekstu (A-C).Wpisz rozwiązania w odpowiednie kratki.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę (1.-4.. Dopasuj do każdej oznaczonej części tekstu obrazek (A-E).. Zdecyduj, czy każde zdanie (1.-4.). THE REASON ESPERANTO WAS CREATED D.Przeczytaj tekst .. (0-4) Przeczytaj tekst.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu..

Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (1-4).

Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. (0-4) Przeczytaj teksty.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej oznaczonej części tekstu (4.1.-4.4.).. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Do każdego pytania dopasuj właściwą część tekstu.. ).1) Przeczytaj uważnie poniższy tekst.. jest zgodne z treścią tekstu (TAK albo NIE).. ).Zadanie 11.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. (4 pkt) Przeczytaj tekst.. 4.2.Przeczytaj tekst.. B ROZUMIENIE TEKSTÓW PISANYCH Zadanie 2 Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę (1.-4.).. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.Przeczytaj tekst, który został podzielony na trzy części (A-C), oraz zdania go dotyczące.. (0-4) Przeczytaj tekst.. 2011-11-04 15:24:26; Angielski pomożesz 4 dyplomy dla każdego.. Wpisz odpowiednią literę w każ - Pytania i odpowiedzi - Język niemieckiPrzeczytaj tekst.. Rozwiązanie 1..

Jeden obrazek nie pasuje do żadnej części tekstu.

Uwaga: jedna część tekstu pasuje do dwóch pytań.. (0-4) Przeczytaj tekst.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Wpisz odpowiednie litery obok numerów akapitów.. Dopasuj do każdej części tekstu nagłówek (A-E)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt