Test wiedzy z lektury karolcia

Pobierz

a) na placu zabawy b) w szparze .Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.. Nowe mieszkanie Karolci mieściło się przy ulicy: Kwiatowej.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Maria Krüger, "Karolcia" - przygody małej dziewczynki, która znalazła niespodziewanie coś zupełnie niesamowitego.. Rozwiąż test!Karolcia.. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Test składa się z 12 pytań.. Sąsiedzi Karolci - Czytanie ze zrozumieniem // odp.Plik KAROLCIA TEST.doc na koncie użytkownika zinco • folder Karty pracy do lektury, sprawdzian • Data dodania: 4 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Karolcia test pdf.. Kogo Czerwony Kapturek spotkał w lesie?Karolcia.. Sprawdź się!. 3) Do obowiązków Karolci należało: 4) Tabliczka z napisem "Ulica Kwiatowa" została zmieniona na:.. Dyktando - klasa 3 - sprawdź się!. ZAPISZ SIĘ!. a) 8 lat i osiem miesięcy b) 9 lat c) 7 lat 3) Karolcia i Piotr to: a) rodzeństwo b) sąsiedzi c) przyjaciele ze szkoły 4) Gdzie Karolcia znalazła magiczny koralik?. a) Tak, miała brata b) Tak, miała siostrę c) Nie, była jedynaczką 3) Do obowiązków Karolci należało: a) Podlewanie kwiatów b) Zmywanie naczyń c) Przynoszenie ze sklepu bułek na .z LEKTURY "KAROLCIA" - Test..

Test z lektury "Karolcia".

b) Koralik sprawił, że taksówka fruwała.. "Karolcia" to lektura sugerowana dla klasy 2.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury "Karolcia" Marii Krüger.. Tagi #opowiescwigilijna #lektury #lekturyszkolne #karoldickens #dickens Inne tryby testu.. Sprawdź się!. 1.Opowieści z Narnii.. Pytania o "Akademię Pana Kleksa" nie są proste - pozwolą sprawdzić wiedzę dzieciom, a rodzicom przypomnieć sobie ulubioną książkę z dzieciństwaKarolcia, część 1 : Audiobook z ilustracjami | Lektura szkolna | Siedmioróg TVKup książkę lub audiobook Karolcia : szkolne - liceum.. Udostępnij.. Kto jest.. Jak dobrze pamiętasz treść "Karolci"?. Lew, czaro.. Jaką rolę pełniłbyś w Piekle?. Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II.. a) Jan Brzechwa b) Maria Kruger c) Tom .Karolcia i niebieski koralik - przetestuj swoją wiedzę.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę tragedię w pięciu aktach!. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Ogniem i mieczem - test z lektury - Henryk Sienkiewicz.Test z lektury "O psie, który jeździł koleją" R. Pisarskiego .. W momencie rozpoczęcia akcji utworu Karolcia ma: 8 lat i 8 miesięcy..

Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Karolcia".

Lew, czarownica i stara szafa".. Rozpocznij test.Ćwiczenia: KAROLCIA.. pytanie 1 z 15.. Sprawdź się!. Lew, czarownica i stara szafa.. Test na podstawie lektury "Karolcia" Marii Krüger.. Pan Tadeusz - test z lektury - Adam Mickiewicz.. d) Na podwórku pojawili się Indianie.. 24 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Proponujemy szczegółowy test ze znajomości bohaterów książki i ich przygód.. Do obowiązków Karolci należało: A Podlewanie kwiatów B Zmywanie naczyń C Przynoszenie ze sklepu bułek na śniadanie 4.Najbardziej kompletny test z lektury Karolcia jaki znajdziesz w sieci.. Jakiego koloru był tytułowy Kapturek?. 12 pytań.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Maria Krüger; Barbara Kosmowska; Astrid Lindgren; Sprawdź się w poniższych tematach: Czerwony Kapturek.. "Karolcia" to współczesna baśń, tu świat rzeczywisty, który dobrze znamy, miesza się z fantazją i czarami.. Opowieści z Narnii.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej szkolnej lektury i zrób test z odpowiedziamiTest z lektury "Karolcia" Name: 1.. Czy Piotruś dowiedział się o istnieniu koralika?. Karolcia - Streszczenie wydarzeńTest z lektury "Balladyna" (Juliusz Słowacki).. Test z lektury: Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz.. Jaki kolor miał koralik, który wypatrzyła Karolcia w szparze podłogi?Test z "Karolci" pomoże ci sprawdzić, jak dobrze pamiętasz przygody tytułowej Karolci, która znalazła zaczarowany koralik..

Kto jest autorem lektury "Karolcia"?

Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Karolcia".. "Karolcia" czyli nasze omawianie lektury .. Dokarmiamy ptaki - test lub konkurs dla szkoły podstawowej 2 dni temu .. przetwarzane oraz rozpowszechniane w celach komercyjnych bez mojej wiedzy i zgody (ustawa z dnia 4 lutego 1994r.. "Karolcia" - lektura opowiada o przygodach dziewczynki oraz jej przyjaciela - Piotrusia.. B - nie.Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" Rozwiąż test.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Kto jest autorem książki "Karolcia"?. Syzyfowe prace.. Test na podstawie lektury "Karolcia" Marii Krüger.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Karolcia - quiz.. Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury "Karolcia" Marii Krüger.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Zmiana prezentacji.. Czarownica, która prześladowała Karolcię miała na imię: a) Fryderyka, b) Filomena, c) Fiona,Quiz wiedzy z lektury szkolnej "Karolcia".. Powiązane z testem.. Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Karolciaa) Koralik spełniał tylko ważne życzenia.. Na stronie znajdziecie szczegółowe streszczenie "Karolci" oraz opis bohaterów lektury..

Test wiedzy na temat powieści "Karolcia".

"Akademia Pana Kleksa" to dla wielu klasyka polskiej twórczości dla dzieci oraz lektura w 4 klasie szkoły podstawowej.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Bohaterka książki to 8-letnia dziewczynka, która mieszka razem z mamą, tatą i ciocią.. Opisujemy wygląd Karolci (rozsypanka fragmentów zdań) Nie zawsze robimy to, co jest przyjemne.. pytanie 1 z 15.. Udostępnij Udostępnij.Test na podstawie lektury "Karolcia" Marii Krüger 1.. 1.Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Karolcia, które mogą Ci się przydać do powtórki.. 15 pytań.Dzięki koralikowi dziewczynka może spełnić swoje i innych marzenia, co z chęcią wykorzystuje.. Autorem lektury pt.: "Karolcia" jestKarolcia.. pytanie 1 z 15. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).. Niektóre lektury są obowiązkowe, inne omawiane w programi rozszerzonym.. Kto zachorował w bajce "Czerwony Kapturek"?. Autorką książki jest Maria Krüger.. W tym dziale zbieramy odnośniki do testów lektur z liceum.. "Karolcia" - streszczenie .. Czy Karolcia miała rodzeństwo?. 1) Autorem książki "Karolcia" jest?. Książka Marii Krüger od lat jest ulubioną lekturą polskich dzieci.. a) Maria Kruger b) Julian Tuwim c) Maria Terlikowska 2) Ile lat ma Karolcia?. 1) Autorem książki jest" a) Joanna Białobrzeska b) Maria Kruger c) Jan Brzechwa 2) Czy Karolcia miała rodzeństwo?. Autorem książki jest" A Joanna Białobrzeska B Maria Kruger C Jan Brzechwa 2. c) Karolcia przez krótki czas była dorosła.. LeiLuna 2 lata temu.. W jaki sposób Goplana ukarała Balladynę?. Pewnego dnia, bohaterka lektury znajduje błękitny koralik, który okazuje się mieć magiczne właściwości.12 pytań.. Test z Lektury Kamienie na szaniec.. A Tak, miała brata B Tak, miała siostrę C Nie, była jedynaczką 3.. Skomentuj.. Najlepsze prezenty dla poszczególnych znaków zo.Play this game to review Other.. Jak nazywał się książę, o którego względy współzawodniczyły siostry - Alina i Balladyna?. Test zawiera 19 pytań.. Rozwiąż test z języka polskiego, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury "O psie, który jeździł koleją" R. Pisarskiego zdobytych na lekcji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt