Sprawozdanie z wycieczki

Pobierz

Wycieczka odbyła się 02.02.2017 r. W wycieczce udział wzięło 51 osób, z tego 18 osób z Sekcji Bioróżnorodności, 26 osób z innych sekcji i 7 osób towarzyszących.. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.. Wycieczka została zaplanowana i przygotowana perfekcyjnie, (p rzez panią Agnieszkę Szulc) dzięki temu, plan został .Sprawozdanie z realizacji zadania .. Będąc na wycieczce, spacerze po najbliższej okolicy w celu obserwacji zanieczyszczenia środowiska zwracałam uwagę dzieci na zaśmiecanie przyrody.. Do Wrocławia dojechaliśmy zgodnie z planem.. 30 września pojechaliśmy z klasą na wycieczkę do Malborka.Sprawozdanie z wycieczki do Poznania W czwartek 22 października 2015 r. uczniowie klasy VIa, VIb i Vb pojechali na wycieczkę do Poznania.. mieszczącym się w Stróżewku.. Wyjechaliśmy rankiem sprzed szkoły.. Na początku sprawozdania dobrze jest podać kilka informacji: kiedy, gdzie, z kim i na jak długo pojechaliście.. To co ważne - sprawozdanie musi mieć trzyczęściową kompozycję, tj.Sprawozdanie z wycieczki do Warszawy 25.04.19 r. - 26.04.19 r. Dnia 25 kwietnia 2019 roku wybraliśmy się na dwudniową wycieczkę szkolną do Warszawy.. Sprawozdanie z wycieczki szkolnej do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nidzicy Pobierz.. Jego zwiedzanie rozpoczęliśmy od rewelacyjnego afrykarium.Napisz sprawozdanie z dowolnego wydarzenia (wycieczki szkolnej, akademii,itp) 2010-11-07 08:31:29 Zredaguj sprawozdanie z dowolnej wycieczki szkolnej 2011-03-18 18:32:45 Napisz sprawozdanie z wycieczki ..

Sprawozdanie z wycieczki.

Jest pisane z punktu widzenia uczestnika lub świadka; Sprawozdanie typu recenzja - z książki, filmu, spektaklu.. Możemy więc pisać sprawozdanie czy relację z urlopu, wakacji, wyjazdu, konferencji, koncertu i wielu, wielu innych wydarzeń, w których braliśmy udział.. W dniach 6-7 października 2016 roku uczestniczyliśmy w wycieczce do Wrocławia.. Wierzchowo.. Filmy.. Wzięli w niej udział uczniowie klasy 1a.. .W sprawozdaniu natomiast jest to ważne, ponieważ opisujemy całe zdarzenie, jakim było wyjście do teatru, a nie tylko sam spektakl.. Jego celem jest przekazanie informacji o treści filmu, spektaklu lub książki.Wycieczki lokalne 8.. .Sprawozdanie o wycieczce.. By mkaluza in Wydarzenia on 25 lutego 2017.. W wycieczce brało udział 24 uczniów klas 4-7 Szkoły Podstawowej w Skarszewie .. Dzieci z zainteresowaniem przyglądały się pomnikom i jesiennej przyrodzie.. W imprezie wzięli udział wszyscy uczniowie.Tytuł powinien jasno określać wydarzenie, którego dotyczy sprawozdanie np. "sprawozdanie z wycieczki do X organizowanej przez Y w dniu Z" albo "sprawozdanie z konferencji naukowej X .. 09-410 Płock - Stróżewko 35/7 .. Podczas drugiego dnia naszych klasowych ferii pojechaliśmy wspólnie na Krakowski Rynek.. Możesz zobaczyć jak to trzeba poprawnie napisać: W dniach 25.03-30.03.2009 nasza klasa była na wycieczce w Krakowie..

Sprawozdanie z wycieczki do Chełmskich Podziemi Kredowych.

Pojechało z nami kilku uczniów z klasy IIIb, IIb i Ia oraz czterech opiekunów.Sprawozdanie reportażowe - z wycieczki, ze zdarzeń życiowych, rozgrywki sportowej.. Na samym początku Pani zabrała nas do lokalnego muzeum, w którym dowiedzieliśmy się nieco więcej o historii miasta, jak i samego Rynku.Sprawozdanie z wycieczki do Torunia Sprawozdanie z wycieczki do Torunia Drukuj Szczegóły Utworzono: 20 czerwiec 2018 Poprawiono: 14 październik 2018 W słoneczny, piątkowy poranek (15.06.2018r.). Wiernie relacjonuje się w nim przebieg zdarzeń, informuje o spostrzeżeniach i obserwacjach.. W dniu 27.10.2016 klasy II i III SP w Grajowie uczestniczyły w wycieczce do Krakowa z przewodnikiem.. Pamiętajcie, żeby w ten sposób dzielić swój tekst na logiczne części.. W piątek, 10 października uczniowie naszej klasy Ib pod opieką wychowawczyni - Eweliny Kozdry i nauczycielki plastyki - pani Emilii Szewczyk udali się na planowaną od wielu miesięcy wycieczkę do Warszawy.. Organizatorem tej wyprawy była pani dyrektor Małgorzata Jagiełłowicz, nagradzając w ten sposób klasy za udział w konkursie Szkoła Dobrego Zachowania.Sprawozdanie z wycieczki do kina na film DYWIZJON 303-historia prawdziwa; Napisz sprawozdanie z wyjścia do teatru - "Zemsta" Opis damy z obrazu Leonarda da Vinci - "Dama z gronostajem" Recenzja z przedstawienia teatralnego- "Zemsta"..

Zdajemy relację, czyli piszemy sprawozdanie!

Realizacja programu 9.. Sprawozdanie z wycieczki klasowej wycieczka klasowa Sprawozdanie wycieczka do Zakopanego zwiedzanie Zakopanego wrażenia z Zakopanego Krupówki relacja z wycieczki do Zakopanego.. 2014-01-13 20:18:21Tutaj znalazłam sprawozdanie kogoś z wycieczki do Krakowa.. Zbiórkę zorganizowano o godzinie 7.05 przed OSP w Skarszewie.Można napisać sprawozdanie z wycieczki szkolnej, z zawodów, z dyskoteki szkolnej, z lektury, ze sztuki teatralnej, z dyskusji.. Agnieszka Wyborska.. 17 października 2016 - 16:15 | brak komentarzy.. Wypracowanie Zdaj relację z ciekawego wydarzenia z życia Twojej klasy.. Te słowa padły w maju z ust trzecioklasistów i wszyscy zaczęliśmy odliczać dni, aż w końcu nadszedł upragniony przez wszystkich 8 czerwiec - dzień wyjazdu.Wycieczka po wiedzę, czyli przyjemne z pożytecznym - sprawozdanie z wycieczki do Szczecina.. Choroby i wypadki nadzwyczajne 11.. Opinie o przewodnikach 12.. Treść.. Sprawy finansowo-dewizowe 10.. Agnieszka Monika Durys..

To właśnie Kraków -Napisz sprawozdanie z ostatniej klasowej wycieczki.

Recenzja sztuki "Kaleka z Inishman".Sprawozdanie, czyli np. relacja z wycieczki, to kolejny tekst wymagany na certyfikacie na poziomie B1.. Jest ono napisane przez uczniów naszej szkoły i zawiera opis wszystkich miejsc, które odwiedziliśmy.Warto przeczytać przy okazji organizacji wycieczki trasą Toruń-Malbork-Gdynia.Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. W wycieczce wzięło udział 24 dzieci z Punktu Przedszkolnego i Oddziału Zerowego z Zespołu Szkół w Koziebrodach pod opieką nauczycieli .Sprawozdanie z wycieczki szkolnej.. Współpraca z turystami 13.. .W sprawozdaniu potrzebne są słowa nazywające następstwo czasowe, np. na początku, następnie, potem, później, dalej, z kolei, na zakończenie, i oceniające (opisujące twoje uczucia i wrażenia), np. świetnie, ciekawie, atrakcyjnie, nudno, przeciętnie, usypiająco, stracony czas.Sprawozdanie z wycieczki szkolnej — przykład.. Podawajcie różne ciekawe szczegóły.. ZWIEDZANIE AFRYKARIUM I HALI 100- LECIA.. Search for: Najnowsze wpisy.. W autokarze śpiewaliśmy i rozmawialiśmy.W sprawozdaniu Ingi akapitów jest więcej, ale każdy opisuje jakiś inny aspekt wycieczki.. Program zielonej szkoły "Nad morzem" Ewa Ptaszek.. Istnieją takie miejsca, które każdy Polak przynajmniej raz w życiu powinien odwiedzić, by móc poznać prawdziwie dziedzictwo własnego kraju.. Inga napisała na przykład, że ona i koleżanka jechały samochodem i dodała informację, że podróż minęła im szybko.Sprawozdanie to powstało po wycieczce szkolnej zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Zegrzu Pomorskim.. Oto przykład: Dzień Matki w naszej klasie (sprawozdanie z przygotowań i przebiegu uroczystości klasowej) Najpierw na specjalnym zebraniu bardzo starannie zaplanowaliśmy spotkanie w klasie z naszymi mamami.Sprawozdanie z wycieczki do Krakowa, Wieliczki i Ojcowskiego Parku Narodowego w dniach 5-8 maja 2015r.. Wnioski; Słowa kluczowe: sprawozdanie pilota wycieczekWydarzenia Sprawozdanie z wycieczki klasowej do Zakopanego Szczegóły Opublikowano: wtorek, 24, czerwiec 2014 15:18 Do Zakopanego!. uczniowie klas O-III spotkali się pod kościołem w Starej Białej, aby wraz z nauczycielami wyruszyć w podróż do Torunia.. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od Barbakanu poprzez Planty.. Celem naszej wyprawy było zwiedzanie miasta i okolic.. Następnie przeszliśmy przez Rynek Główny, Sukiennice, podziwialiśmy Bramę .Sprawozdanie z wycieczki do Wrocławia.. Dnia 17.05.2012 r. odbyła się wycieczka autokarowa do Centrum Zabaw Happy Park.. Droga minęła .Sprawozdanie z wycieczki do Centrum Zabaw Happy Park.. rozpoczęła się pięciodniowa wycieczka szkolna klasy 6b do Krakowa.. We wtorek 23.05.2019, odbyła się wycieczka szkolna do Kazimierza Dolnego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt