Na życie patrzysz bez emocji

Pobierz

- To dla mnie szan.. - Takie kity łapie Michał - przerwała Ci - wiem, że wyjeżdżasz, bo chcesz go wyrzucić ze swojego życia, a ten staż tylko się napatoczył.Na życie patrzysz bez emocji Na przekór czasom i ludziom wbrew Gdziekolwiek jesteś w dzień czy w nocy Oczyma widza oglądasz grę Ktoś inny zmienia świat za Ciebie Nadstawia głowę, podnosi krzyk A Ty z daleka, bo tak lepiej I w razie czego nie tracisz nic Przeżyj to sam, przeżyj to sam Nie zamieniaj serca w twardy głaz Póki jeszcze .Na życie patrzysz bez emocji Na przekór czasom i ludziom wbrew Gdziekolwiek jesteś w dzień czy w nocy Oczyma widza oglądasz grę Ktoś inny zmienia świat za Ciebie Nadstawia głowę, podnosi krzyk A Ty z daleka, bo tak lepiej I w razie czego nie tracisz nic.. /Matt".". "Potrzebne są szare dni potrzebne niechciane łzy potrzebne milczące sny do szczęścia są potrzebne potrzebny jest ból i strach potrzebny zwątpienia czas jak noc, która po to jest by słońce mogło wschodzić" Czy zawsze w życiu muszą być jakieś skomplikowane sytuacje?Na życie patrzysz bez emocji C E a Na przekór czasom i ludziom wbrew d G G7 Gdziekolwiek jesteś, w dzień czy w nocy C E a Oczyma widza oglądasz grę d G G7.. To ulga gdy znajdujesz wygodne miejsce by usiąść i odpocząć.. Odwracasz się w jego stronę i momentalnie się uśmiechasz.. Ktoś inny zmienia świat za ciebie Nadstawia głowę, podnosi krzyk A ty z daleka, bo tak lepiej I w razie czego nie tracisz nicNa życie patrzysz bez emocji Na przekór czasom i ludziom wbrew Gdziekolwiek jesteś w dzień czy w nocy Oczyma widza oglądasz grę Ktoś inny zmienia świat za Ciebie Nadstawia głowę, podnosi krzyk A Ty z daleka, bo tak lepiej I w razie czego nie tracisz nic Przeżyj to sam, przeżyj to sam Nie zamieniaj serca w twardy głazJan 17, 2022Na życie patrzysz bez emocji C E a Na przekór czasom i ludziom wbrew d G G7 Gdziekolwiek jesteś, w dzień czy w nocy C E a Oczyma widza oglądasz grę d G G7 Ktoś inny zmienia świat za ciebie Nadstawia głowę, podnosi krzyk A ty z daleka, bo tak lepiej I w razie czego nie tracisz nic Przeżyj to sam, przeżyj to sam C E a d G Nie zamieniaj serca w twardy głaz C E a Póki jeszcze serce .Na życie patrzysz bez emocji..

Na życie patrzysz bez emocji.

Do akademika wpuszczają tylko do dziesiątej.. I w razie czego nie tracisz nic.Aug 13, 2021Hymn lat 80'tych, Podklad Style Yamaha PSR S770Na życie patrzysz bez emocji Na przekór czasom i ludziom wbrew Gdziekolwiek jesteś w dzień czy w nocy Oczyma widza oglądasz grę Ktoś inny zmienia świat za Ciebie Nadstawia głowę, podnosi krzyk A Ty z daleka, bo tak lepiej I w razie czego nie tracisz nic.jesienny okres .można w końcu potrenować .taki tam spontan .Na życie patrzysz bez emocji d G Na przekór czasom i ludziom wbrew C G a Gdziekolwiek jesteś w dzień czy w nocy d G Oczyma widza oglądasz grę C G a Ktoś inny zmienia świat za Ciebie d G Nadstawia głowę, podnosi krzyk C G a A Ty z daleka, bo tak lepiej d G I w razie czego nie tracisz nic C G a d G Przeżyj to sam, przeżyj to sam C G aNa życie patrzysz bez emocji Na przekór czasom i ludziom wbrew Gdziekolwiek jesteś, w dzień czy w nocy Oczyma widza oglądasz grę.. Niestety, to nie było wam dane.Jest bodaj 1982 rok, zima.. Napisz do nas.. W poznańskim, od dawna już nieczynnym, kinie Grunwald gra Budka Suflera.. Gdziekolwiek jesteś w dzień czy w nocy.. Ulice pustoszeją już o szóstej.. Gdziekolwiek jesteś w dzień, czy w nocy.. Mapa serwisu.125 Likes, 0 Comments - Piotr Raczkowski (@konwicki1980) on Instagram: ""Na życie patrzysz bez emocji Na przekór czasom i ludziom wbrew Gdziekolwiek jesteś w dzień czy w…" To pragnieniem uściskania ukochanej osoby po długiej nieobecności..

Nadstawia głowę, podnosi krzyk.Na życie patrzysz bez emocji.

Teskt oryginalny: zobacz tłumaczenie ›.. Przeżyj to sam, przeżyj to sam Nie zamieniaj serca w twardy głaz Póki .Na zycie patrzysz bez emocji Na przekór czasom I ludziom wbrew Gdziekolwiek jestes, w dzien czy w nocy Oczyma widza ogladasz gre Ktos inny zmienia swiat za ciebie Nadstawia glowe, podnosi krzyk A ty.3 days ago2 days agoPozytywne emocje mają różne odcienie.. Ktoś inny zmienia świat za Ciebie.. Czyli standard.. Palcem delikatnie muskasz jego policzek.. Oczyma widza oglądasz grę.. Trzeba coś zrobić z czasem.. Przed Budką support.Na życie patrzysz bez emocji Na przekór czasom i ludziom wbrew Gdziekolwiek jesteś w dzień czy w nocy Oczyma widza oglądasz grę Ktoś inny zmienia świat za Ciebie Nadstawia głowę, podnosi krzyk A Ty z daleka, bo tak lepiej I w razie czego nie tracisz nic Przeżyj to sam, przeżyj to sam Nie zamieniaj serca w twardy głaz Póki jeszcze .. "Na życie patrzysz.. bez.. emocji.". Kocham ich po prostu chciałbym pogadać i polatać z nimi :( SupermotoTrolls Lajkujemy!. Ktoś inny zmienia świat za Ciebie, Nadstawia głowę, podnosi krzyk.. A ty z daleka, bo tak lepiej.. Bez zbędnych słów, bez wyjaśnień.. To fascynacja gdy patrzysz na ogień w kominku, majestatyczne góry lub bezkres oceanu.- Będzie pusto bez Ciebie - wystraszyła Cię - zawsze tu będzie dla Ciebie miejsce - podeszła do Ciebie z maluchem na rękach - wiesz, że nie musisz wyjeżdżać..

Tekst piosenki: Na życie patrzysz bez emocji, Na przekór czasom i ludziom wbrew.

Ktoś inny zmienia świat za ciebie.. Uśmiecha się.. Oczyma widza oglądasz grę.. Nadstawia głowę, podnosi krzyk.. Tak po prostu wtulasz się w Jego klatkę piersiową i marzysz o tym by zostać tak jak najdłużej.. Ktoś inny zmienia świat za ciebie Nadstawia głowę, podnosi krzyk A ty z daleka, bo tak lepiej I w razie czego nie tracisz nic.. To rozbawienie, gdy śmiejesz się z sąsiadką patrząc na zabawę waszych dzieci.. A Ty z daleka, bo tak lepiej.Tekst piosenki: Przeżyj to sam.. Gdziekolwiek jesteś w dzień czy w nocy.. Na skróty.. Na życie patrzysz bez emocji.. Na przekór czasom i ludziom wbrew.. Tekściory.pl - baza tekstów piosenek, tłumaczeń oraz teledysków.. Na przekór czasom i ludziom wbrew.. Przeżyj to sam, przeżyj to sam Nie zamieniaj serca w twardy głaz Póki jeszcze serce masz .Ale czujesz jak obejmuje Cię od tyłu i wiesz, że to wydarzyło się naprawdę..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt