Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat planów wakacyjnych

Pobierz

Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). W każdą kratkę wpisz odpowiednią literę.. są zgodne z treściąnagrania (V - Vrai), a które nie (F - Faux).. Wpisz rozwiązania do .08.06.2020 Temat kompleksowy: Wakacyjne podróże Temat dnia: Wakacje tuż-tuż Poniedziałek 1.. Usłyszysz dwukrotnie rozmowę Logana z Emmą, którzy rozmawiają na temat swoich planów wakacyjnych.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Zaznacz w tabeli znakiem X, które ze zdań2.1.-2.3.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. dwóch zawodników trzech zawodników.. (0 - 5 pkt.). Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1.-3.4. w notatce.. Na podstawie usłyszanych informacji zdecyduj, które zdania są zgodne z treścią rozmowy (TRUE), a które nie (FALSE).. Zadanie 3 (0 -4 pkt.). Uwaga!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. V F 2.1.Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat letnich obozów dla młodzieży.. Do każdego z nich dopasuj miejsce którym się on odbywa (A-D).. Workbook opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.plZADANIE318/ 4 Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat planów wakacyjnych.. Zaznacz znakiem X, które zdania są zgodne z treścią nagrania (T - True), a które nie (F - False).. odpowiadające jej zdanie (A-E).. Ćwiczenia poranne - Zabawy ruchowe: • Zabawa orientacyjno-porządkowa "Podróż samochodem"..

Zadanie 3 strona 66 usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat planów wakacyjnych.

F 3.3.Tłumaczenia w kontekście hasła "planów wakacyjnych" z polskiego na angielski od Reverso Context: Osobiście na przestrzeni wielu lat bardzo chętnie wpisywaliśmy to miejsce na listę naszych planów wakacyjnych i za każdym razem zwiedzaliśmy je z dużym zainteresowaniem.Usłyszysz dwukrotnie rozmowę dwóch przyjaciół na temat zawodów, które wykonują ich rodzice.. Wstaw znak X w odpowiedniej rubryce w tabeli.. luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Więc skłamałem i powiedziałem rodzicom, że pojadę do Chicago, aby porozmawiać o mojej szkole (co robiłem wcześniej).. Oceń prawdziwość poniższych zdań.. Zaznacz znakiem , które zdania są zgodne z treścią nagrania (T - True), a które nie (F - False).. )czynność, którą ta osoba będzie wykonywać w weekend (A-E).Uruchamiając odtwarzacz z oryginalnym nagraniem CKE usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat nietypowej restauracji.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Do każdej wypowiedzi (2.1.-2.4.). Wpisz rozwiązania do tabeli.. Informacje z .Język polski lekcja(1) Klasa 4 22.06.2020r.. (0-5) Usłyszysz dwukrotnie rozmowę z osobą urodzoną 29 lutego (ang.leapling).. Zdecyduj, które ze zdań 3.1.-3.3. są zgodne z treścią nagrania (P - Prawda), a które nie (F - Fałsz).. odpowiadające jej zdanie (A-E).. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 7.1.-7.4. w notatce, tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu..

1.4.Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat poszukiwania pracy tymczasowej.

Zaznacz znakiem X, które zdania są zgodne z treścią nagrania (T - True), a które nie (F - False).Moja przyjaciółka wyjeżdża i nie mogę z nią jechać.. This speakerNajnowsze wiadomości Gazety Wyborczej z Warszawy.. Uruchamiając odtwarzacz z oryginalnym nagraniem CKE usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi związane z uśmiechem.. dowolna liczba zawodników.Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat rezerwacji pokoju.. Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi (4.1.-4.4.).. Mark's mother 2.4.Tłumaczenia w kontekście hasła "wakacyjnych planów" z polskiego na angielski od Reverso Context: Na listę wakacyjnych planów Gorzeń powinni wpisać miłośnicy poezji i literatury.. B.Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.W zadaniach 1-3, na podstawie informacjizawartych w nagraniu, z podanych odpowiedziwybierz właściwą (A, B albo C).. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Zakreśl literę P albo F. 3.1.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1-3.4 w notatce.. Do każdej osoby (2.1.-2.4.). 2 Zestaw egzaminacyjny 1 Zadanie 1 (0 .Napisz cztery zdania na temat twoich wakacyjnych planów.. I tym uśmiechem ze słonkiem razem ogrzeje wszystkieUczniowie koncentrowali sięna wyszukaniu w tekstach odpowiednich informacji (słów), nie zaśna zrozumieniu sensu całej wypowiedzi czy jej głównego tematu..

Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.

Wpisz rozwiązania w kratki.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Zadanie 2.. Dziecko jest.. Nadchodzą wakacje, słoneczna pora Słoneczny uśmiech śle więc przedszkolak.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Do każdej z nich dobierz właściwą reakcję (A-E).. - Co z sobą zabierzecie?. Uwaga!. dopasuj wykonywany przez nią zawód (A-E).. W zadaniach 1-3, na podstawie informacji zawartych w nagraniu, z podanych .Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat filmu pokazywanego w muzeum.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Aktualności Gazety Stołecznej dotyczące wypadków, korków, komunikacji, metra, inwestycji, polityki lokalnej, samorządu.. Feb 28, 2021o odpowiedz, potrzebuje na jutro.. (0-3) Usłyszysz dwukrotnie trzy dialogi (1.-3.).. W zabawie uczestniczy.. Możesz użyć podanych wyrazów.. w poniższej ulotce zgodnie z treścią nagrania.•Wypowiedzi dzieci na temat ich wakacyjnych planów - Gdzie wybieracie się na wakacje?. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu uzupełnij luki 3.1-3.5 w notatce.. Uwaga!. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej osoby (2.1. ..

|Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat prezentów urodzinowych.

- Gdzie chciałybyście wyjechać?. Ale zamiast tego jadę do Portoryko z moim przyjacielem.. •Słuchanie wiersza Marioli Golc Słoneczny uśmiech.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. następnego zawodnika do wyścigu.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu, dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1. odpowiadające jej zdanie (A - E).. 2 17 Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat wycieczki na zakupy do Francji.. Uwaga!. Powiedziałbym prawdę, ale mam 18 lat i nie mogę wyjeżdżać na wakacje bez rodziców.Usłyszysz dwukrotnie informację dla uczniów.. Jeden zawód został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej osoby.. Uwaga!Usłyszysz dwukrotnie rozmowę z Charlotte, która postanowiła zamieszkać w nietypowym domu.. Temat: Wakacje tuż, tuż… - Napisz kilka zdań na temat swoich wakacyjnych planów-Usłyszysz dwukrotnie cztery wypowiedzi na temat mundurków szkolnych.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu do każdej wypowiedzi (1-4) dopasuj właściwe zdanie (A-E)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt